"Перестаньте мучити Діда": Експерт пояснив, чому журналістам не варто брати інтерв'ю у Філарета

Почесний Патріарх Філарет - фото 1
Почесний Патріарх Філарет
Відомий релігієзнавець Юрій Чорноморець радить журналістам не брати в почесного Патріарха Філарета інтерв'ю і взагалі залишити його у спокої.

Про це експерт написав у себе на Фейсбуці.

"Журналісти! Якби Філарет був би правий - половина автокефальних Церков були б не автокефальні - а це очевидний абсурд. Перестаньте мучити Діда і нас його роздумами", - зазначив він.

Релігієзнавець рекомендує брати інтерв'ю у церковних діячів, які роблять велику соціальну роботу та є цікавими співрозмовниками.

"Ось Вселенський Патріарх видав драфт нової соціальної доктрини - це маніфест відкритого православ'я, це нова сторінка в історії всієї Православної Церкви, і відповідно цього Вселенський Патріарх пітримав протест проти вбивств в США, засудивши погроми. І ще є багато цікавенних речей", - підкреслив він.

"Але замість того Ви все ходите і питаєте людину, якій вже ніякі радники нічого толкового перед тим не розповіли, яка вже заплуталася і просто зникає на очах. Скоро буде розповідати, що у кутку кімнати вогонь горить - теж сходите зафільмуєте? Все це важко для віруючих. Все це треба покрити мовчанням і рухатися у новій реалії, а не гребсти на човні по пустелі...", - додав Юрій Чорноморець.