Created with Sketch.

Перша леді отримала нагороду від Митрополита Донецького УПЦ

19.02.2011, 13:36

Нагороду «За Благодійність і меценатство» дружина Президента отримала з рук митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона.

Нагороду «За Благодійність і меценатство» дружина Президента отримала з рук митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона, повідомляє «Остров».

Людмила Янукович порівняла її з нагородою часів Великої Вітчизняної війни і запевнила, що і далі покладе всі сили на справу благодійності та меценатства.

У травні 2010 року Людмила Янукович була нагороджена орденом великомучениці Катерини за заслуги перед Українською Православною Церквою.

Читайте також
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:25
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
Сьогодні, 10:10