• Головна
  • Новини
  • ПЕРШОЄРАРХИ ЦЕРКОВ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО УКРАЇНЦІВ З ВЕЛИКОДНІМИ ПОСЛАННЯМИ...

ПЕРШОЄРАРХИ ЦЕРКОВ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО УКРАЇНЦІВ З ВЕЛИКОДНІМИ ПОСЛАННЯМИ

16.04.2014, 13:16
ПЕРШОЄРАРХИ ЦЕРКОВ ЗВЕРНУЛИСЯ ДО УКРАЇНЦІВ З ВЕЛИКОДНІМИ ПОСЛАННЯМИ - фото 1
У останні дні Великого посту Предстоятелі та старші єпископи українських Церков звернулися до вірних і духовенства з посланнями, присвяченими празникові Христового Воскресіння.

У останні дні Великого посту Предстоятелі та старші єпископи українських Церков звернулися до вірних і духовенства з посланнями, присвяченими празникові Христового Воскресіння.

9e1609c7142-f.jpg«Христос воскрес! Це означає, що в Ньому ми знайшли істинного Бога. У Христі, Спасителі нашому, ми знову можемо любити свого Творця, можемо жити заради Нього і в Ньому знаходити сенс свого існування...

У цьому році український народ проходить великі випробування. На наш миролюбивий народ, який добровільно відмовився від ядерної зброї, звершена агресія, вчинена неправда. Країна, яка гарантувала нам цілісність і недоторканість нашої території, вчинила агресію. Бог не може бути на боці неправди, тому ворог українського народу приречений на поразку. На Голгофі Христос Спаситель страждав і помер, але потім воскрес і переміг зло. Так буде зі всякою неправдою і злом. Господь допоможе і нам воскресити Україну.

Сердечно вітаю Вас, дорогі браття і сестри, зі святом світлого і радісного Воскресіння Христового. Поздоровляю з Пасхою Христовою українську владу і Збройні сили України, перед якими стоїть велика відповідальність – захистити українську державу від нападу чужинців. Вітаю з великим християнським святом все українство в усіх країнах світу на всіх континентах», - йдеться у привітанні Патріарха УПЦ КП Філарета (Денисенка).

79107.b-a.jpgЗ благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира УПЦ (МП) цього року до священнослужителів та вірян із Пасхальним посланням звернувся Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри УПЦ митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій (Березовський).

«У кожної людини горить серце, коли вона з вірою сприймає слова про Месію Христа, про Його жертовний подвиг і про Його світле з мертвих воскресіння, - пише владика Онуфрій. - Свята Соборна Апостольська Православна Церква, звершуючи своє апостольське служіння, сьогодні просить і молить воскресшого Спасителя дарувати мир у всьому світі, і особливо ми сьогодні молимо Господа послати мир і злагоду на нашу Українську землю, щоб Господь простив нам наші провини, якими ми ображали Його Божественну любов до нас грішних, а також щоб Господь простив нам ті образи й жорстокість, якими ми зневажали, ображали і нищили один одного. Прости нас, Господи і Спасителю наш, заради світлого і преславного Твого воскресіння. Даруй нам, Господи, Твій мир і допомагай нам жити на землі так, щоб у нашому житті прославлялось Твоє пресвяте Ім’я».

sv_01-ttt.jpgПатріарх УГКЦ Святослав (Шевчук) у своєму вітанні нагадав, що цього року минає 25-річчя легалізації УГКЦ та торкнувся важливих суспільно-політичніих тем: «Ісус Христос силою і діянням Святого Духа присутній в історії нашої Церкви і нашого народу. Ми добре знаємо цей Його і наш хресний шлях. Ще в недавньому минулому нашу Церкву і наш народ катували й розпинали, ложно свідчили на нас, у нас стріляли і кидали в тюрми. Однак ми все це пережили і, дякувати Богу, відродилися до нового життя спільноти Христових учнів… Сьогодні знову нам погрожують зброєю і залякують розділом країни та захопленням храмів. Але Христос і сьогодні є з нами! Наші болі Він приймає так, немовби це Йому особисто завдавали рани. Це Його було зневажено побиттям молоді на Майдані. Це Його зробили нужденним, коли добро народу розкрадала корумпована влада. Це Його ув’язнювали та несправедливо засуджували, виставляли нагим на морозі і катували викраденим. Це Він – перша жертва Небесної сотні. Його слова на хресті, що звучать сьогодні в сумлінні віруючих людей України, – «Отче, відпусти їм, не знають бо, що роблять!» (Лк. 23,34), – стосуються насамперед тих державних і церковних лідерів, своїх і сусідніх, які підбурюють народ до сліпої агресії та ненависті: «Розіпни, розіпни Його!» (Лк. 23,21). Однак сила людської злоби, брехні і насильства є нічим порівняно із силою Божої правди й любові. Це Христос нас сьогодні підносить, і як Церкву, і як народ. Як у Воскресінні добро долає зло, так і в нашій історії любов переможе злобу й ненависть, а мир – усякі погрози війною».

архиєп. Мєчислав МокшицькийУ Пасхальному вітанні Архиєпископа Мечислава Мокшицького, голови Конференції римо-католицьких єпископів України наголошується, що перший дар, з яким до нас приходить Воскреслий Господь – це мир.

«Якщо ми не відвертаємося від Христа в інших людях, в Церкві, якщо дозволяємо Господу приходити в нашу щоденність, в наші проблеми, труднощі, страхи, то Він має силу змінювати нашу дійсність. Лише Воскреслий Ісус Христос може змінити наше життя, життя наших родин, нашого міста, нашої Держави.

Дорогі у Христі, з цими словами Пасхальної Благої Звістки, звертаюся до вас, щоб святкувати і радіти цією великою перемогою Ісуса Христа над смертю та гріхом! Відчиніть Ваші серця на дар Божого миру.

Завжди перебувайте у радості та мирі Воскреслого Ісуса, черпаючи силу Божої Благодаті до гідного і доброго життя на Його славу. Завжди залишаймося вірні Богові і Його Церкві, бо Бог завжди вірний і ніколи нас не залишає, якщо ми повністю Йому довіряємося».

в« ХРИСТОС ВОСКРЕС! ХРИСТОС ВОІСТИНУ ВОСКРЕС! Як приємно усвідомлювати серцем цю дорогоцінну істину, яку відкрив нам Дух Святий через Слово Боже, що Ісус Христос був умертвлений за гріхи наші і воскрес для оправдання нашого.

Воістину це свято виходу із рабства гріха, це вихід з духовного Єгипту, це свято перемоги правди, світла та добра. Це свято нового життя у Христі «хто у Христі, той створіння нове».

Світле Христове воскресіння зобов’язує нас усіх жити по новому, жити по духу, жити по правді, жити у любові. Це буде найкращий аромат, дорогоцінне миро в честь Його воскресіння», - зазначає у своєму привітанні старший єпископ Церкви ХВЄУ Михайло Паночко.

Із святом Великодня українців вітає керівництво ВСЦ ЄХБ: «Завдяки милості Божій разом із теплими і солодкими пахощами весна приносить у життя християн і всього нашого народу особливий час випробувань і надії, переоцінки і духовного відновлення. У цих простих, та водночас великих словах великоднього вітання ми проголошуємо урочисту проповідь про могутню перемогу життя над смертю, праведності над беззаконням, святості над гріхом!».

Сергій Машевські«Возлюблені у Господі брати і сестри, сердечно вітаю вас зі світлим днем Воскресіння Христового!

Пасхальна перемога життя над смертю нехай наповнить наші серця неминущою радістю про благословенне прийдешнє і твердою впевненістю у невичерпній милості Божій у сьогоденні.

Світло воскресіння Христа нехай осяє наші міста і села істинним миром і щирою любов'ю, і засяє оновленою надією і вірним сподіванням у наших будинках і громадах», - звертається до вірян у своєму вітання єпископ Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви Сергій Машевські.

Леонід Падун"Щиро вітаю вас з Великоднем - Воскресінням Ісуса Христа! У це велике свято перемоги життя над смертю, добра над злом бажаю Пасхального торжества вам і вашим близьким, вашим родинам, церквам!

Нехай сила Христового воскресіння наповнює ваші серця і надихає на життя в перемозі! Миру вам, радості й любові! Христос воскрес! Воістину воскрес!", — йдеться у пасхальному привітанні Старшого єпископа Української Християнської Євангельської Церкви Леоніда Падуна.

Великодня листівка

Великодня листівка з часів національно-визвольних змагань