Петро Порошенко відвідав храм святої Софії у Римі

20.11.2015, 10:42
Петро Порошенко відвідав храм святої Софії у Римі - фото 1

Президент України Петро Порошенко разом з українською громадою Рима 19 листопада молилися в соборі Святої Софії в Римі, головній українській святині за кордоном. Після молитви відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, виступ та спілкування Президента з українськими мігрантами, повідомляє прес-служба товариства «Свята Софія».

17f.jpg-hhh.jpgПрезидент України Петро Порошенко разом з українською громадою Рима 19 листопада молилися в соборі Святої Софії в Римі, головній українській святині за кордоном. Після молитви відбулось покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, виступ та спілкування Президента з українськими мігрантами, повідомляє прес-служба товариства «Свята Софія».

.У дверях храму Петра Порошенка зустрічали з короваєм представники української молоді в Італії та о. Марко Семеген, настоятель собору. Молитву за Україну очолив владика Діонісій, Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії.

На початку молитви він привітав Главу української держави від імені Патріарха УГКЦ. Молитва завершилась молитовним гімном «Боже, великий єдиний» у супроводі хору студентів Української папської колегії Святого Йосафата.

Президент також відвідав крипту у підземеллі собору, де серед інших єрархів УГКЦ спочиває владика Степан Чміль, вихователь Папи Франциска в часи його дитинства в Аргентині. Президент та його дружина помолилися та запалили свічку перед його могилою напередодні візиту до Святішого Отця.

На завершення свого візиту до української громади Глава держави разом із своєю дружиною поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Після цього Петро Порошенко виголосив звернення до українців та вручив посмертне звання Героя України Анатолію Королю за його відважний вчинок порятунку людського життя під час пограбування супемаркету неподалік Неаполя. Найвищу нагороду з рук Президента прийняла дружина загиблого.

Візит Президента України завершився вільним спілкуванням з українською громадою та спільною фотографією перед собором Святої Софії.

Додамо, що Главу держави у його зустрічі із співвітчизниками в Італії супроводжувала його дружина Марина Порошенко, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Віце-прем’єр-міністр України Генадій Зубко, Міністр інформаційної політики Юрій Стець, Посол України в Італійській республіці Євген Перелигін та Тетяна Іжевська, Посол України при апостольському Престолі.