Після тривалих спроб до ПЦУ таки перейшла релігійна громада села, де священик вітав Путіна

Після тривалих спроб до ПЦУ таки  перейшла релігійна громада села, де священик вітав Путіна - фото 1
5-го лютого стало відомо, що релігійна громада в селі Галинівка Володимир-Волинського району офіційно зареєстрована як релігійна організація «Релігійна громада Преподобного Сергія Радонежського Української Православної Церкви (Православної Церкви України)».

Про це повідомила Антоніна Євтодюк, кандидатка філософських наук, доцентка, психологиня та громадська діячка, інформує Буг.

Представники громади ПЦУ, більшість села Галинівка за допомогою адвоката Миколи Сорокопуда протягом 7 місяців намагалися законно, юридично правильно та мирним шляхом перейти під юрисдикцію ПЦУ.

5-го лютого офіційно зареєстрували зміни до статуту релігійної організації «Релігійна громада Преподобного Сергія Радонежського Української православної церкви» Володимир-Волинського району у новій редакції за новою назвою релігійна організація «Релігійна громада Преподобного Сергія Радонежського Української православної церкви (Православної Церкви України)».

Після тривалих спроб до ПЦУ таки  перейшла релігійна громада села, де священик вітав Путіна - фото 66359

 

Після тривалих спроб до ПЦУ таки  перейшла релігійна громада села, де священик вітав Путіна - фото 66360

 

Нагадаємо, 4-го лютого під Волинською ОДА представники ПЦУ з Галинівки другий день поспіль вимагали реєстрації їхньої громади.

Усе розпочалося в липні 2020 року, коли тодішній настоятель храму села Галинівка Олексій Шаран публічно привітав лідера країни-агресора Володимира Путіна з Днем ангела. Односельчани обурилися цьому факту, провели таємне опитування і з’ясувалося, що більшість прихожан не підтримують позицію церковнослужителя з його відвертими проросійськими настроями, а тому розпочали збір та оформлення документів на перехід з УПЦ МП в ПЦУ.