Побачила світ книга «Римо-католицькі кляштори в Україні»

21.06.2021, 13:51
Культура
Побачила світ книга «Римо-католицькі кляштори в Україні» - фото 1
24 червня о 18.00 у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги під назвою «Римо-католицькі кляштори в Україні». Автором дослідження є Дмитро Антонюк, журналіст, краєзнавець та мандрівник, який вивчає не лише історію монастирів, а й замків, костелів та інших архітектурних споруд. Він є автором путівників по різних регіонах України.

Про це інформує сайт "Волинські новини".

Відомо, що в книзі також є багато інформації про римо-католицькі кляштори Волині, і це не може не зацікавити істориків, краєзнавців, а також гідів, які складають екскурсійні маршрути Волинню.

Під час однієї із попередніх презентацій автор сказав, що метою цієї книжки було, по-перше, показати актуальний стан цих пам’яток, бо деякі з них, на жаль, у дуже поганому стані й за кілька років їх може вже не бути. А по-друге – заохотити людей до мандрівок власною країною, щоб вони самі захотіли поїхати і побачити те, про що прочитали.

"В своїй книзі я описую всі наявні на сьогоднішній день римо-католицькі монастирі в Волинській області, зокрема це монастирі у Луцьку, Володимирі-Волинському, Кисилині. Їх більше десятка, якщо йдеться про сьогоднішню Волинську область.

Видання розраховане на широке коло читачів. Я б назвав його науково-популярним. Я не є фаховим істориком та фаховим архівістом. Книга – це мої рефлексії з мандрів, але безумовно присутня історична довідка про всі ці пам’ятки архітектури. Тому ця книга розрахована на мандрівників, науковців, в тому числі. У книзі близько 750 світлин", - говорить Дмитро Антонюк.

Луцька презентація книги відбудеться 24 червня о 18.00 в Волинському краєзнавчому музеї.