Created with Sketch.

Поліція оштрафувала організаторів хресної ходи до монастиря УПЦ МП на Буковині

22 травня, 12:42

Під час воєнного стану проводити піші прощі заборонено, проте представники УПЦ МП це не вперше ігнорують.

Про це повідомляє Zaxid.net.

У Чернівецькій області поліція склала адміністративні протоколи на організатора та співорганізаторів хресної ходи з Чернівців до Банченського чоловічого монастиря УПЦ МП, що відбулася 20-21 травня.

Під час дії воєнного стану будь-які хресні ходи в Україні забороненні.

Речниця поліції Буковини Кароліна Маришева повідомила, що правоохоронці дійсно зафіксували факт організації хресної ходи вірян УПЦ МП та склали на організаторів адміністративні протоколи за ст. 185 з позначкою 1 КУпАП (порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій). Санкція статті передбачає штраф 450 грн.

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
22 травня, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
22 травня, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
22 травня, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
22 травня, 13:01