Уже не перша країна в Європі для захисту своїх національних моральних і духовних цінностей починає блокувати гендерну та ЛГБТ ідеологію.
Джерело: Всеукраїнський собор
Як повідомляють ЗМІ (swissinfo.ch, wyborcza.pl) , Президент Польші Анджей Дуда підписав Карту родини.
«Сім'я заслуговує на особливу підтримку з боку держави. Сім'я творить і будує суспільство», - заявив президент Анджей Дуда.
Дуда є представником правлячої партії «Право та справедливість», яка за своєю ідеологією є консервативною. «Право та справедливість» неодноразово заявляла, що ЛГБТ-ідеологія є ворожою для Польші та підриває споконвічні традиційні цінності, які базуються на вірі в Бога.
"Сексуальне виховання дітей – це справа батьків, - заявив Президент Дуда, - неможна державі втручатися у те, як батьки виховують своїх дітей".
Президент також заявив, що не дозволить гей-парам одружуватися чи усиновляти дітей. "Це зарубіжна ідеологія. Ми не дамо згоди на те, щоб це явище в будь-якому своєму прояві відбувалося в нашій країні".
Ліберальні сили вже назвали президента ультра-націоналістом та заявили, що він розділяє польський народ.
Нещодавно, представник більшості, віце-міністр юстиції Марцін Романовський також заявляв, що планує скасувати Стамбульську конвенцію, через наявність в ній гендерної розпусти та недомарксистської пропаганди.
РІСУ інформувала, що Зеленський підтримав Стамбульську конвенцію, проти якої виступають Українські Церкви.
Зеленський звернеться до парламенту, щоб вони ратифікували цю конвенцію. Але зробить це після того, як йому від МЗС надійдуть пропозиції щодо цього законопроєкту.
Президент внесе у порядку законодавчої ініціативи на розгляд Верховної Ради проект закону "Про ратифікацію конвенції Ради Європи щодо жінок і домашнього насильства та боротьбу із цими явищами" після подання Міністерством закордонних справ у встановленому порядку електронних пропозицій.
Як вже інформувала РІСУ, Представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій вважають, що ратифікація Стамбульської Конвенції несе в собі серйозні ризики для українського суспільства та сім’ї, оскільки поряд із протидією домашньому насильству запроваджується проблематичне визначення поняття “ґендер”.
Члени Ради Церков одностайні в тому, що Українська держава має вживати дієвих заходів для протидії домашньому насильству. Однак це не повинно відбуватися зі шкодою для моральних засад українського суспільства, не повинно викривляти у дітей і молоді розуміння повноцінної сім’ї, задуманої Богом як союз чоловіка і жінки, що відповідає природі людини.
Зауваження релігійних діячів до Стамбульської Конвенції полягають у тому, що цей документ вперше на міжнародному рівні викривляє розуміння поняття “ґендер”. Тепер під “ґендером” пропонують розуміти не стать – жіночу та чоловічу, а “соціально закріплені ролі, поведінку, діяльність і характерні ознаки, які певне суспільство вважає належними для жінок та чоловіків”.