Created with Sketch.

«Помер мій друг та вчитель», – рабин Олександр Духовний

01.06.2017, 13:35

Головний рабин України та Києва громад прогресивного юдаїзму Олександр Духовний висловив співчуття з приводу смерті Патріарха Любомира (Гузара).

Головний рабин України та Києва громад прогресивного юдаїзму Олександр Духовний висловив співчуття з приводу смерті Патріарха Любомира (Гузара).

«Моя душа у смутку. Помер мій друг та вчитель. Золоте правила юдаїзму – любити ближнього, як самого себе! Цей вислів був життєвим правилом кардинала Любомира (Гузара) Я завжди захоплювався не тільки його людяністю, не тільки його розумом, а й його правдою. Гіркою та прямою, яка, як стріла, долітала до душ та сердець людей. Ця правда і є тією спадщиною, яку після себе залишає Велика Людина – кардинал Любомир (Гузар).

Хай душа Його упокоїться в мирі!», - йдеться у співчутті.

Сьогодні Львівська громада прогресивного юдаїзму молитиметься за упокій Любомира, сина Ярослава.

Читайте також
Світові У Туреччині археологи розкрили для дослідження 18 поховань у ранньохристиянській церкві Тіани
Вчора, 17:00
Світові Іранська влада погрожує відібрати одну з останніх протестантських церков країни
Вчора, 16:03
Католики Папа: Не дозвольмо, щоб вітри війни згасили вогник надії та мир
Вчора, 15:02
Україна і світ Ексгумаційні роботи в колишніх селах Острівки та Воля Островецька на Волині відбуватимуться у трьох локаціях
Вчора, 14:10