Помер засновник Чернечої Родини Воплоченого Слова

Помер засновник Чернечої Родини Воплоченого Слова - фото 1
23 квітня 2023 року на вісімдесят другому році життя упокоївся у Бозі отець о. Карлос Міґель Буела, ВС. Він заснував два чернечих Згромадження: чоловіче Згромадження Воплоченого Слова (ЗВС) у 1984 році, та жіноче Згромадження Служебниць  Господа і Діви Марії з Матарá (ЗСГДММ) у 1988 році, що, разом з мирянами Третього Чину ЗВС, становлять одну Чернечу Родину Воплоченого Слова.

Отець Буела останнім часом хворів на серцеву недостатність, кілька днів його ушпиталили у Генуї (Італія) з двосторонньою пневмонією, яка пізніше ускладнилася панкреатитом.

Папа Римський, дізнавшись про передсмертний стан отця Карлоса, 20 квітня повідомив у телефонній розмові Протоігумену ЗВС в Італії, що уділяє отцю Карлосу своє Апостольське благословення та повний відпуст.

Біографічна довідка:

Отець Карлос Міґель Буела народився в м. Буенос-Айресі (Аргентина) 4 квітня 1941 р. У 1964 р. розпочав навчання у духовній семінарії.

Майбутній засновник Згромадження Воплоченого Слова отримав священиче рукоположення 7 жовтня 1971 р., в Сантос Луаґрес (область Буенос-Айреса, Аргентина).

Від початку свого священичого служіння отець з особливою наполегливістю займався працею з молоддю, що спонукало його написати книгу «Молодь в третьому тисячолітті». Також він був викладачем у численних церковних закладах для мирян та духовенства, а також капеланом різних товариств та спільнот.

Отець Буела є автором книг, зокрема таких, як: «Катехизм для молоді», «Сучасні атаки проти сім’ї», «Марія з Лухану, таємниця жінки, яка чекає», «Священники назавжди», «Наша Служба», «Фатіма. І сонце танцювало», «Моя парафія. Христос близько», «Мистецтво батька», «Служебниці», «Мистецтво сопричастя» та численних статей, опублікованих у різних часописах.

О. Буела заснував навчальні заклади в Італії, такі як, Центр Вищих студій «св. Бруно із Сені» та Науковий Проект ім. «Корнелія Фабро» (для видання творів цього італійського священика та філософа). Також, о. Буела заснував школи, доми милосердя для дітей, неповносправних, сиріт, людей похилого віку та беззахисної молоді у різних країнах світу.