Понад 200 тисяч гривень за ініціативою УГКЦ зібрали небайдужі львів’яни для бездомних

Понад 200 тисяч гривень за ініціативою УГКЦ зібрали небайдужі львів’яни для бездомних - фото 1
Про це повідомили у благодійній організації “Фундація Духовного Відродження” Львівської Архиєпархії УГКЦ, під чиєю егідою відбувалася доброчинна збірка на потреби організацій “Емаус-Оселя” та Спільнота св. Егідія.

Активно долучилися до доброчинності львівські підприємці, митці, духовенство.

У День бездомних людей відбувся підсумковий бенкет, на якому підбили підсумки благодійної акції, яка тривала від початку жовтня.

Привітали присутніх правлячий єпископ єпархії св.Миколая з осідком у Чикаго Владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ владика Володимир.

“Наша благодійна акція у співпраці з Спільнота “Емаус – Оселя” та Спільнота Святого Егідія (Львів), яка була присвячена Всесвітньому дню бездомних людей мала не лише благодійний характер. Ця подія стала для нас нагодою розказати правду про бездомних людей, розвінчати міфи, які існують в нашому суспільстві, спробувати повертати цю втрачену справедливість і наголосити що людина, яка залишилась без домівки все таки залишається людиною.

Завдяки спільним зусиллям станом на вечір 10.10.2021 вдалося зібрати більше 220 000 тис. грн. на потреби спільнот Емаус Оселя та Святого Егідія, які допомагають бездомним людям міста Львова”, – повідомили у організації “Фундація Духовного Відродження”.