Посланець Папи Римського отримав згоду Кремля на візит до Москви

07 червня, 14:42
Світові
Посланець Папи Римського отримав згоду Кремля на візит до Москви - фото 1
Папський посланник кардинал Маттео Зуппі отримав згоду Кремля на візит до Москви.

Про це заявив голова Конференції католицьких єпископів Росії архиєпископ Паоло Пецці в інтерв'ю газеті Corriere della Sera, уточнивши, що не знає, коли візит відбудеться, повідомляє Благовест-інфо.

«Як із боку (Володимира) Зеленського, так і з боку Кремля останнім часом я читав дуже негативні заяви про можливе посередництво. І в такій застійній ситуації те, що посланець Папи Римського поїхав в Україну і отримав згоду від Кремля на приїзд до Москви, хоча я не знаю коли, – це знак, який сам собою не можна недооцінювати», – заявив він в інтерв'ю.

Говорячи про візит кардинала Зуппі до Києва, метою якого було вислухати позицію української влади щодо врегулювання конфлікту, глава російських католиків підкреслив, що йому «видається дуже важливим, щоб могла бути почута також пропозиція з боку Москви».

У вівторок кардинал Зуппі завершив дводенний візит до Києва як папського посланця з врегулювання в Україні. Ватикан схарактеризував цю поїздку як «коротку, але насичену».

У повідомленні Святого Престолу зазначалося, що результати переговорів, що відбулися в Києві, «будуть представлені до уваги Папи Франциска і, безсумнівно, будуть корисні для оцінки кроків, які необхідно продовжувати робити як на гуманітарному рівні, так і в пошуках шляхів до справедливого та міцного світу».

Святий Престол оголосив 20 травня, що Папа Франциск доручив кардиналу Зуппі провести «місію, яка сприятиме ослабленню напруженості в конфлікті в Україні, сподіваючись… що це може відкрити шлях до миру».