Created with Sketch.

Послушник російського православ'я. Релігієзнавець пояснив, чому Онуфрій не висловив співчуття киянам

Сьогодні, 10:45

Релігієзнавець Юрій Чорноморець зауважив, що Предстоятель УПЦ МП Онуфрій практично не реагує на постійні російські обстріли Києва. Ні слів засудження, ні співчуття.

Про це Чорноморець написав у себе на ФБ.

"Це - Онуфрій, він видає себе за митрополита Київського. За цілий день після страшного російського обстрілу Києва з щонайменше 25ма вбитими і сотнею поранених, він - нібито християнин і єпископ Києва - не знаходить часу, щоб написати слова співчуття киянам хоча б на абзац тесту!!! Бо ж треба буде хоча б одним реченням засудити росіян, з якими він нібито вже не пов'язаний, але в Московський Патріархат яких він до цього часу входить!", - зазначив він.

"Промовчав коли зазнала удару Лук'янівка - жерт мало.
Промовчав коли російський дрон влучив в Успенський собор лаври і коли другий дрон лише чудом не добив собор, а промахнувся і поцілив в Арсенал.
Тепер всім фейсбук блокує дописи про той російський удар по лаврі - і Онуфрій промовчав відразу, ще до того як всім стали затикати рота, промовчав добровільно, як смиренний послушник російського православ'я!
І тепер - десятки жертв у Києві, де Онуфрій нібито Митрополит - і він мовчить...", - додав Чорноморець.

Читайте також
Суспільство До заповідника «Києво-Печерська лавра» завітала делегація Комітету ЄС з питань політики та безпеки
Вчора, 15:39
Суспільство Пов'язаний з УПЦ МП ексдепутат блокує стратегічні ресурси України, - журналістське розслідування
03 липня, 10:02
Суспільство Кримський священик віддав окупантам своє авто, щоби не простоювало
03 липня, 14:31
Суспільство У Києво-Печерській лаврі встановили погруддя Івана Мазепи
03 липня, 14:24