Created with Sketch.

Потужний вибух прогримів у баптистській церкві Каліфорнії, яка виступає проти ЛГБТ-спільноти

25.01.2021, 11:15

Федеральне бюро розслідувань (ФБР) і місцеві правоохоронні органи почали розслідування вибуху саморобної бомби в баптистській церкві, розташованій в американському місті Ель-Монте, Каліфорнія.

Про це повідомляє Credo.press з посиланням на газету "Los Angeles Times".

В результаті вибуху постраждали стіни будівлі і були вибиті вікна. За словами місцевого пастора, ніхто не постраждав.

Відзначається, що церква, в якій ствся вибух, отримала широку популярність завдяки своїм заявам проти ЛГБТ-спільноти. На адресу церкви неодноразово надходили погрози, і вона вже ставала об'єктом для вчинення злочинів. Онлайн-петиція про те, щоб прибрати її з міста, зібрала майже 15 тисяч підписів.

Теги: #США #ЛГБТ
Читайте також
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Світові Знаменитий східний килим із мечеті Кароля I у Румунії не зможуть відреставрувати в Туреччині
Вчора, 12:09
Світові У Білорусі на Богослужінні Кирила не прозвучала «молитва за перемогу»
Вчора, 10:49
Світові Кирил у Білорусі використав мем, який застосовується щодо співробітників репресивних силових структур
25 січня, 09:21