Created with Sketch.

Православні і греко-католики освятили місце під будівництво військового храму

18.06.2025, 17:59

У Центрі спецпризначення “Омега” звершено чин освячення місця під будівництво храму на честь Вознесіння Господнього.

Повідомляють у Департаменті військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

У заході взяли участь начальник ЦСП “Омега” генерал-майор Павло Яцюк, керівники ЦСП “Омега”, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр Драбинко (ПЦУ), митрополит Черкаський Іван Яременко (ПЦУ), заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ отець Олег Ладнюк, СДБ, та військові капелани.

Митрополит Олександр передав Центру ікону з часточками святих мощів Юрія Переможця та Дмитра Солунського.

Читайте також
Суспільство Керуючий Білоруською Автокефальною Православною Церквою (БАПЦ) помолився за українських воїнів
Вчора, 17:01
Суспільство У Рівному відбулася міжконфесійна зустріч за участі військових капеланів
18 червня, 09:49
Суспільство На Запоріжжі поліцейські та капелани евакуювали з прифронтових сіл цивільних
18 червня, 09:43
Суспільство Митрополит Епіфаній передав воїнам портативні дефібрилятори
18 червня, 09:17