Представник німецького єпископату розпочав візит солідарності в Україну

Єпископ Бертрам Майєр - фото 1
Єпископ Бертрам Майєр
До столиці України 7 квітня прибув Ауґсбурзький єпископ Бертрам Майєр, який у німецькому єпископаті відповідає за зв'язки з Вселенською Церквою.

Про це повідомляє Vatican News.

Метою його візиту, другого від початку повномасштабної російської агресії проти України, є зустрічі з вищим церковним керівництвом. Єрарх перебуватиме в Україні до середи.

Під час візиту заплановано зустрічі з Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом Шевчуком, з іншими представниками Церкви та «Карітасу України». Також заплановані зустрічі з Апостольським нунцієм в Україні архиєпископом Вісвальдасом Кульбокасом та єпископами Православних Церков. Завершальним моментом столичного етапу візиту стануть відвідини цвинтаря в Броварах, де єпископ Майєр зустрінеться з родичами полеглих солдатів.

У Львові запланована зустріч із римо-католицьким архиєпископом Мєчиславом Мокшицьким.

Єпископ Бертрам Майєр відвідував Україну 2-4 червня 2022 року, побувавши також і в Києві, тобто через кілька місяців після початку російського широкомасштабного вторгнення. «Я мав честь зустрітися з багатьма хоробрими людьми під час поїздки в Україну через кілька місяців після початку російської агресії. Ніхто не був готовий змиритися з цим незаконним актом проти свободи українського народу. Я досі пам'ятаю свої інтенсивні дискусії з очільниками Церков», – поділився єпископ Майєр у неділю після приїзду.

Для нього повернення в Україну є «природним вираженням постійної солідарності Католицької Церкви в Німеччині» і співпраці з церковними партнерами, «що має велике значення, особливо в періоди кризи».