Created with Sketch.

Представник УПЦ в США візьме участь у Синаксисі єрархів Вселенського Патріархату в Константинополі

22.08.2018, 10:44

Архиєпископ УПЦ в США Даниїл (Зелінський) візьме участь у Синаксі єрархів Вселенського Патріархату в Константинополі (Стамбул) з 1 по 3 вересня 2018 року. Єрарх поїде до Константинополя 29 серпня 2018 року, щоб взяти активну участь у роботі Ради єрархів Вселенського Патріархату.

Архиєпископ УПЦ в США Даниїл (Зелінський) візьме участь у Синаксі єрархів Вселенського Патріархату в Константинополі (Стамбул) з 1 по 3 вересня 2018 року. Єрарх поїде до Константинополя 29 серпня 2018 року, щоб взяти активну участь у роботі Ради єрархів Вселенського Патріархату. Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ в США.

Мета цього Синаксису полягає у тому, щоб інформувати митрополитів і архиєпископів Вселенського Патріархату про поточні церковні справи та надати їм можливість обмінюватися ідеями. Такі зустрічі зміцнюють священні зв'язки між ними та Церквою-Матір'ю.

Очікується, що до порядку денного Синаксису будуть включені питання, пов'язані з церковним життям в Україні.

Засідання синаксису відбудеться у храмі Святої Трійці в Ставродроміоні, Стамбулі.

Єпископи Константинопольського Патріархату спільно відкриють новий церковний рік 1 вересня службою в Преосвященній Патріаршій Церкві та молитимуться  за стійкість святої Церкви та мир у всьому світу.

 

 

Читайте також
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
Сьогодні, 10:10