Представники релігійних організацій візьмуть участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності України

22 січня, 09:00
Суспільство
Представники релігійних організацій візьмуть участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності України - фото 1
Із нагоди Дня Соборності, який відзначається щорічно 22 січня, у столиці відбудуться меморіальні заходи, національно-патріотичні проекти, тематичні виставки, мистецькі акції тощо.

Відповідний план заходів затвердила Київська міська державна адміністрація, передає Главком.

Так, 22 січня громадська спілка «Центр національно-патріотичного виховання» проведе акцію «Живий ланцюг Соборності» на мосту Патона.

21-22 січня урочистості з нагоди Дня Соборності України за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях, громадських і релігійних організацій, представників закордонного українства, діячів науки та культури тощо, проходитимуть в усіх районах м. Києва.

До 25 січня в Міській спеціалізованій молодіжній бібліотеці «Молода гвардія» триває книжкова виставка «Соборна Україна: від ідеї до життя».

22 січня релігійні громади м. Києва проводитимуть молебні за єдність Української держави.

Із 17 до 22 січня у навчальних закладах столиці відбувалися проведення тематичних уроків, годин, зустрічей, проектів, акцій, просвітницьких, меморіальних, творчих заходів, екскурсій, квестів, флешмобів, покладань квітів до меморіальних дошок, у тому числі – в онлайн-форматі з висвітленням на платформі Електронного освітнього простору позашкілля Києва «Все буде Добре! ОК!», на офіційному вебсайті та соціальних мережах Департаменту освіти і науки, закладів освіти.

Із 18 до 22 січня триває міський етап Всеукраїнського фотоконкурсу «Україна – це ми!».

Із 21 січня до 6 лютого у читальній залі Державного архіву м. Києва триває виставка архівних документів «До Дня Соборності України».

Також протягом усього року на веб-сайті Державного архіву м. Києва триватиме виставка архівних документів до 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та з нагоди проголошення IV Універсалу Української Центральної Ради.

День Соборності в Україні відзначають в честь проголошення 22 січня у 1919 році злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР)