У Свято-Успенському кафедральному соборі м. Володимир Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 31 січня очолить першу Божественну Літургію у цьому соборі після його передачі у користування Православній Церкві України.
Про це повідомляє прес-служба Володимир-Волинської єпархії ПЦУ.
Ця Літургія стане історичною подією для місцевої єпархії та всієї Церкви України, зазначають в ПЦУ.
"Запрошуємо всіх розділити радість цієї історичної події та піднести спільну молитву за Україну, Збройні Сили України, справедливий мир і єдність нашої Церкви", - передає прес-служба єпархії.
Детальна інформація про візит Предстоятеля ПЦУ та час Богослужіння буде опублікована згодом.