Предстоятель ПЦУ: Наш народ перед усім світом засвідчив, що ми справді прагнемо миру

29 травня, 14:15
Суспільство
Предстоятель ПЦУ: Наш народ перед усім світом засвідчив, що ми справді прагнемо миру - фото 1
Предстоятель ПЦУ Епіфаній у Міжнародний день миротворців ООН звернувся до українців. Він пояснив, хто такі справжні миротворці і як їх розрізнити від удаваних.

"Сьогодні – Міжнародний день миротворців ООН. І варто відзначити в цей день, що наш незламний український народ вже засвідчив перед усім світом, що ми справді прагнемо творити мир, прагнемо зупинити російську агресію і повернути на рідну землю спокій. Ствердити мир правдивий, справедливий, міцний та довготривалий. І ми віримо, що з Божою допомогою, ми його здобудемо!", - заявив він.

Митрополит Епіфаній зауважив. що про справжніх миротворців наш Спаситель згадував в окремій, сьомій заповіді блаженства під час Нагірної проповіді: «Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться» (Мф. 5: 9).

А от удавані, фальшиві «миротворці», спотворюють це благородне поняття.

"Господь бачить злочинну, антилюдську й мерзенну суть того, що чинить ворог, який вже відчуває відповідальність за свої злодіяння, але ще більше відчує її в майбутньому. Бо росія несе не мир, а війну. Ідеологія «русского міра» – не миротворча, а згубна, вбивча і небезпечна. І сутність зла ніколи не стане благою, миротворчою, бо вона не має сили творити, а лише руйнувати, приносити біль, муки, втрати і смерть", - наголосив першоєрарх.