Предстоятель ПЦУ Епіфаній сьогодні, 11 березня, відвідав столичний Центр кардіології та кардіохірургії МОЗ України, аби духовно підтримати захисників, які там перебувають на лікуванні та відновленні.
Про це першоєрарх написав у себе на ФБ.
"Кожне збережене життя – це перемога. І наші лікарі тут, хоч і під відносно мирним небом, але теж ведуть свою запеклу боротьбу за життя людей, рятуючи наших поранених захисників, наших новітніх мужніх героїв. Нехай Господь завжди вам допомагає у вашій важливій праці! Нехай Боже благословення і надалі перебуває над усіма вами!
Всі ми, кожен на своєму місці, маємо й надалі робити те, що від нас залежить. Бо не лише на фронті, а й в тилу виборюється наша майбутня українська перемога!", - зазначив Предстоятель ПЦУ.