Предстоятель УАПЦ привітав «Пласт» зі 100-літнім ювілеєм

27.08.2010, 16:00
Предстоятель УАПЦ привітав «Пласт» зі 100-літнім ювілеєм - фото 1
З нагоди 100-літнього ювілею українську скаутську організацію «Пласт» привітав Предстоятель УАПЦ. Вітаючи членів організації з таким ювілеєм, Предстоятель УАПЦ зазначив, що в цій Церкві вважають це свято і своїм власним.

Мефодій_(Кудряков).jpgЗ нагоди 100-літнього ювілею українську скаутську організацію «Пласт» привітав Предстоятель УАПЦ Митрополит Мефодій. Вітаючи членів організації з таким ювілеєм, Предстоятель УАПЦ зазначив, що в цій Церкві вважають це свято і своїм власним. Він наголосив, що є привід для оптимізму: «ми з вами нині є свідками того, як не без Божої волі зміцнюється і наша Церква, і як росте та кріпне по всьому світі пластовий рух».

«Ми щиро бажаємо вам та вашому руху подальшого зростання, всіляких гараздів, та найперше – Божого Благословення. Ми будемо щиро молити Творця, щоб благословляв своїми щедротами та милосердям всяку вашу добру справу», — запевнив Митрополит Мефодій представників «Пласту».

Він також наголосив, що Архиєрейський Собор УАПЦ 26 серпня 2009 року благословив зарахувати сповідника віри лікаря Арсена Річинського до сонму місцевошанованих святих. «Таким чином, згаданою канонізацією історія “Пласту” збагатилася ще однією важливою сторінкою, а Свята Православна Церква отримала ще одного святого. Святого, особа якого стала живим містком між нашими двома спільнотами : Українською Автокефальною Православною Церквою та “Пластом”», — додав Митрополит.

Предстоятель УАПЦ, як інформує "Українська Автокефалія", пригадав про тісний зв’язок ініціаторів першого відродження УАПЦ з «Пластом» та наголосив, що на сьогодні ставлення Церкви до цієї організації не змінилося.

«Тому, вітаючи нині усіх причетних до пластового руху, усіх організаторів та педагогів, мільйонне військо нинішніх та майбутніх пластунів вважаємо цей столітній ювілей не чужим, але у рівній мірі і своїм власним святом», — підсумував Митрополит Мефодій.