• Головна
  • Новини
  • Предстоятель УГКЦ висловив повагу та вдячність підприємцям за їх активність і відвагу...

Предстоятель УГКЦ висловив повагу та вдячність підприємцям за їх активність і відвагу

04.12.2010, 10:33
Предстоятель УГКЦ висловив повагу та вдячність підприємцям за їх активність і відвагу - фото 1
У Музеї української звитяги НаУКМА 2 грудня відбулася відкрита зустріч управлінців Києво-Могилянської бізнес-школи з Патріархом Любомиром, Главою УГКЦ.

Патріарх_Любомир_1.gifУ Музеї української звитяги НаУКМА 2 грудня відбулася відкрита зустріч управлінців Києво-Могилянської бізнес-школи з Патріархом Любомиром, Главою УГКЦ. Під час зустрічі Предстоятель УГКЦ неодноразово висловлював свою повагу та вдячність підприємцям за їх активність і відвагу у справі реалізації свого життєвого завдання.

При цьому, як інформує прес-служба УГКЦ, Патріарх Любомир наголошував на пошані до праці найманих працівників, справедливій винагороді їхньої праці. Також Предстоятель УГКЦ торкнувся питання необхідності створення умов для всебічного розвитку робітників, «щоб їх не перетворювали на бездумних роботів, а заохочували до удосконалення та творчої реалізації».

Зустріч Патріарха Любомира зі слухачами школи на тему «Бізнес та духовні цінності»відбулася у форматі відкритої розмови, яку провів декан бізнес-школи Олександр Саврук.

Розмірковуючи про багатство, Предстоятель УГКЦ висловив переконання, що багатство не є саме в собі лихом, багатство є небезпекою. «Хто вміє собі з тою небезпекою дати раду, може робити великі і добрі справи. Якщо гроші є тільки засобом, тоді з їх допомогою людина робить дуже багато добра. Але якщо гріш стає божком, це є небезпека, і люди, на жаль, легко підпадають під вплив багатства, бо не розуміють, для чого вони є багаті та що вони, як багаті люди, можуть зробити», — констатував Патріарх Любомир.