Created with Sketch.

Предстоятель УПЦ благословив двох новопризначених чиновників

25.06.2010, 08:44

Митрополит Володимир благословив чиновників та побажав їм Божої допомоги та плідної роботи на нових посадах.

КИЇВ – Предстоятель Української Православної Церкви у робочому кабінеті своєї Митрополичої резиденції, що у Києво-Печерській Лаврі, 24 червня зустрівся із новопризначеними міністром Житлово-комунального господарства Юрієм Хівричем та першим заступником Київського міського голови Олександром Поповим. Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Митрополит Володимир благословив чиновників та побажав їм Божої допомоги та плідної роботи на нових посадах.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28