Created with Sketch.

Предстоятель УПЦ зустрівся з виконуючим обов’язки Міністра з питань надзвичайних ситуацій

06.09.2010, 15:48

Під час зустрічі Міністр розповів про роботу очолюваного ним міністерства протягом літнього періоду в умовах аномальної спеки. Також гість поділився планами на майбутнє. Були обговорені питання співпраці МНС та УПЦ на найближчий час.

Митрополит Київський і всієї України Володимир 4 вересня прийняв виконуючого обов’язки Міністра з питань надзвичайних ситуацій М. В. Болотських. Зустріч відбулася в резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви, інформує офіційний сайт УПЦ.

Під час зустрічі Міністр розповів про роботу очолюваного ним міністерства протягом літнього періоду в умовах аномальної спеки. Також гість поділився планами на майбутнє. Були обговорені питання співпраці МНС та УПЦ на найближчий час, особливо щодо відзначення 25-ліття Чорнобильської катастрофи. Міністр подарував Митрополиту книгу «Бережи себе, малятко!», в якій для дітей викладені основи поведінки під час надзвичайних ситуацій.

В свою чергу Митрополит Володимир привітав М. В. Болотських з новим призначенням, побажав допомоги Божої на новому професійному поприщі та подарував книгу «Новий Завіт».

Читайте також
Україна і світ Представники ВРЦіРО провели в Брюсселі зустрічі з європейськими депутатами, дипломатами та релігійними діячами
Сьогодні, 16:06
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06