• Головна
  • Новини
  • Пресвітеріани Києва провели першу місіонерську конференцію...

Пресвітеріани Києва провели першу місіонерську конференцію

08.02.2013, 13:11
Пресвітеріани Києва провели першу місіонерську конференцію - фото 1
Перша місіонерська конференція столичних пресвітеріан відбулася 26 січня 2013 в Центрі служінь церкви Святої Трійці.

Пресвітеріани.jpgПерша місіонерська конференція столичних пресвітеріан відбулася 26 січня 2013 в Центрі служінь церкви Святої Трійці, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Йшлося про місію і про те, що значить бути місіонером. Місіонери з Америки та України розповідали про свої служіннях на території України, про проблеми, з якими вони стикаються і як вони їх долають.

Основні висновки, які зробили учасники конференції – по-перше, для того, щоб бути місіонером, не обов'язково їхати в іншу країну. Але, якщо хочеш щось робити в іншому місті, то необхідно це навчитися робити насамперед у своєму. По-друге, для того, щоб займатися місіонерством, потрібно знати Писання і мати бажання служити Богові", ––ділилися враженнями пресвітеріани.

Особливості релігійного світогляду євангельських пресвітеріан характерні для всіх біблійних і реформатських церков: проповідь рятівного Євангелія Господа Ісуса Христа; Христос - Глава Церкви; Він керує своєю церквою з допомогою Свого Слова і Святого Духа, а також через людей, поставлених на духовне служіння – ради пресвітерів. Звідси й назва – Пресвітеріанська.

Керівним органом всіх пресвітеріанських церков України є пресвітери. Разом з усіма реформатських і пресвітеріанських церквами України церква Святої Трійці входить до Союзу Євангельських Реформатських Церков.