Created with Sketch.

Президент вимагає негайно внести зміни до закону «Про свободу совісті та релігійні організації»

07.12.2012, 21:18

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів невідкладно підготувати законопроект про внесення змін до Закону «Про свободу совісті та релігійні організації».

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету Міністрів невідкладно підготувати законопроект про внесення змін до Закону «Про свободу совісті та релігійні організації».

Про це повідомляє офіційний сайт Глави держави.

Законопроект, підготовлений за участю релігійних організацій, має бути спрямований на створення сприятливих умов їх діяльності. Уряд має в установленому порядку внести його на розгляд Верховної Ради.

 

Читайте також
Україна і світ Представники ВРЦіРО провели в Брюсселі зустрічі з європейськими депутатами, дипломатами та релігійними діячами
Сьогодні, 16:06
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Патріарх Кирил назвав Микиту Хрущова "найдурнішим" правителем за всю історію
Сьогодні, 13:52
Католики «Дощ паде. Діти ростуть»: Сьогодні на Суспільному фільм від УКУ про візит Папи Івана Павла ІІ до України
Сьогодні, 13:06