• Головна
  • Новини
  • При Мінкультури створено Експертну раду з питань свободи совісті та діяльності релігійних організацій...

При Мінкультури створено Експертну раду з питань свободи совісті та діяльності релігійних організацій

04.07.2012, 09:41
Експертна рада утворена для розгляду наукових рекомендацій, проведення фахових консультацій та вивчення проблемних питань, пов'язаних з реалізацією державної політики у сфері релігії.

Міністерство культури створило Експертну раду з питань свободи совісті та діяльності релігійних організацій, яка має статус постійного консультативно-дорадчого органу. Про це йдеться у Наказі Мінкультури від 22.06.2012 № 668, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Згідно з офіційним повідомленням, Експертна рада утворена для розгляду наукових рекомендацій, проведення фахових консультацій та вивчення проблемних питань, пов'язаних з реалізацією державної політики у сфері релігії.
 
Згідно із Положенням, основними завданнями новоствореної Експертної ради є: 

  • забезпечення здійснення змістовного моніторингу, аналізу та оцінки процесів, що відбуваються у релігійному середовищі як в Україні, так і за її межами;
  • проведення фахових консультацій та вивчення проблемних питань, пов'язаних з реалізацією державної політики у сфері релігії;
  • вивчення проблемних питань забезпечення в Україні свободи совісті та віросповідань, діяльності релігійних організацій.

Головою Експертної ради з питань свободи совісті та діяльності релігійних організацій призначено Першого заступника Міністра культури Юрія Богуцького. 

До складу Експертної ради увійшли представники Міністерства культури України, інших органів виконавчої влади, громадських організацій, а також провідні експерти-релігієзнавці.