• Головна
  • Новини
  • При Уповноваженому Президента з прав дитини створено представництво УПЦ...

При Уповноваженому Президента з прав дитини створено представництво УПЦ

15.11.2011, 15:43
При Уповноваженому Президента з прав дитини створено представництво УПЦ - фото 1
Представлятиме інтереси УПЦ протоєрей Олег Мельничук. Відповідний Указ підписав 7 листопада ц.р. Митрополит Володимир (Сабодан).

Олег-Мельничук.jpgУкраїнська Православна Церква створила представництво при Уповноваженому Президента України з прав дитини. Представлятиме інтереси УПЦ протоєрей Олег Мельничук. Відповідний Указ підписав 7 листопада ц.р. Митрополит Володимир (Сабодан).

«Могутня нація і сильне покоління повстає саме в здоровій та міцній родині, де дотримуються моральних принципів. Я переконаний, що зміцнення інституту сім’ї в Україні, вирішення проблем сирітства, покращення демографічної ситуації та збереження повноцінної природної родини можна досягти лише при партнерській та тісній співпраці Церкви та держави», – наголошує протоєрей Олег Мельничук.

Як повідомили РІСУ у прес-службі Представництва УПЦ при Уповноваженому Президента України з прав дитини, переважну частину священничоого служіння протоєрей Олег Мельничук присвятив саме соціальним питанням, повноцінному вихованню дитини та взаємодії Церкви і держави у творенні міцного громадянського суспільства.

Зокрема, у 2000 році отець Олег Мельничук отримав благословення від Предстоятеля УПЦ Митрополита Володимира на створення першого, унікального на той час у православному світі Храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Помічниця в пологах» при Київському міському пологовому будинку №1, в якому до цього часу майбутні мами та породіллі отримують повну духовно-психологічну і соціальну допомогу.

У 2005 році протоєрей Олег Мельничук заснував Всеукраїнську благодійну організацію «Мама і немовля», яка ініціювала створення соціальних Центрів матері та дитини, що стало державною політикою, у зв’язку з чим о. Олега нагороджено подякою Кабінету Міністрів України.

За словами протоєрея Олега, зараз вибудовується концепція співпраці Церкви і влади у збереженні традиційного інституту сім’ї. До того ж, Конвенція ООН про права дитини підкреслює абсолютну важливість родини для їх виховання.