Бійці прикордонного підрозділу «Фенікс» оприлюднили кадри зруйнованого російськими загарбниками селища Водянське Донецької області, зняті з безпілотника.
Як передає Укрінформ, відповідне відео - фіксацію воєнних злочинів російської армії - оприлюднила Державна прикордонна служба України.
«Так нині виглядає селище Водянське, що входить до складу Добропільської міської територіальної громади на Донеччині. Ворог прийшов «звільняти» людей, які жили тут. І звільнив - від власних осель і мирного життя. Не пошкодували загарбники й православної церкви, зокрема Свято-Введенський храм, зведений у селищі 2009 року, сплюндровано, спалено й поруйновано», - ідеться у повідомленні.