Притула пішов вчитися в УКУ

Притула пішов вчитися в УКУ - фото 1
40-річний український політик та телеведучий Сергій Притула вирішив знову повернутися до навчання.

Він вступив до Українського католицького університету, де вивчатиме публічне управління та адміністрування, передає Еспресо.TV.

"Претендувати на участь в державному управлінні без відповідної освітньої бази можна, але не треба. Дипломів спеціаліста та магістра фінансів мені не достатньо",- заявив в інстаграмі шоу-мен.

Телеведучий навчатиметься на заочній формі факультету суспільних наук УКУ, адже, як він каже, минулоріч "вирішив для себе, що моїм пріоритетом на наступних, мінімум, 10 років буде участь у політичному житті країни та долучення до сфери державного управління".

Довідка

Початок політичної кар'єри Сергія Притули припав на 2019-2020 роки, коли він безуспішно висунувся від партії "Голос" до Верховної Ради, а потім від цієї ж політсили - на міського голову Києва. Й так само безуспішно.

Його 30-те місце у списку на парламентських виборах виявилося не прохідним. До Ради потрапили лише перші 20 списочників "Голосу".

Столичні ж вибори він програв переобраному Віталію Кличку (50,52%). При цьому Притула посів третє місцє і поступився не лише чинному меру, а й одіозному кандидату від ОПЗЖ Володимиру Попову (9,51%).

2021 року Сергій Притула вийшов з партії "Голос".

Теги: #УКУ