Притулок для одиноких матерів та жертв домашнього насильства відкрили під Києвом

Притулок для одиноких матерів та жертв домашнього насильства відкрили під Києвом - фото 1
Цей дім стане третім таким притулком, яким опікується Релігійна Місія «Карітас-Спес» Римо-Католицької Церкви в Україні. Дім має назву свого покровителя – св. Йосипа, ще два такі укриття працюють під Харковом в рамках проекту «Надія». Основна мета проекту «Надія» — протидія дитячій безпритульності, сімейному насильству, сирітству і абортам.

Дім св. Йосипа зможе вміщувати 15 мам та 30 дітей. Під наставництвом професійних психологів та менторів підопічні Дому зможуть отримати захист та розпочати нове життя. Для цього Місія «Карітас-Спес Україна» створила всі належні умови: на території є дитячий садочок та планується запуск соціального підприємництва, біля дому велика територія також дає можливість організувати комфортне дозвілля дітей.

«Потреба відкриття такого Дому для матерів і дітей під Києвом виникла від запиту. Тих Будинків, які діють під Харковом на сьогодні вже було не достатньо, хоча вони разом з партнерським домом зараз надають прихисток для 19 мам з дітьми. Але запит, на сьогодні, перевищував можливості. Для цього ми шукали партнерства, щоб мати змогу прийняти жінок, які рятуються від насильства та життєвих криз» - зазначив президент Місії «Карітас-Спес Україна» отець Петро Жарковський.

Перебуваючи в Домі святого Йосипа жінки зможуть, як підготуватися до материнства, так і вести власне господарство. Більше про будинки для матерів з дітьми можна дізнатись на сайті «Карітас-Спес Україна».

Освячення дому - фото 74683
Освячення дому