• Головна
  • Новини
  • Про можливий візит Папи Римського в Україну йшлося на зустрічі Предстоятеля УПЦ з архиєпископом Джанфранко Равазі...

Про можливий візит Папи Римського в Україну йшлося на зустрічі Предстоятеля УПЦ з архиєпископом Джанфранко Равазі

27.05.2010, 16:13
Про можливий візит Папи Римського в Україну йшлося на зустрічі Предстоятеля УПЦ з архиєпископом Джанфранко Равазі - фото 1
Зустріч Предстоятеля УПЦ Митрополита Володимира з Головою Папської ради у справах культури архиєпископом Джанфранко Равазі відбулася 27 травня у Києво-Печерській лаврі.

Равазі_Сабодан0.gifКИЇВ – Зустріч Предстоятеля УПЦ Митрополита Володимира з Головою Папської ради у справах культури архиєпископом Джанфранко Равазі відбулася 27 травня у Києво-Печерській лаврі. Під час зустрічі сторони, окрім іншого, розглянули питання про можливий приїзд в Україну Папи Римського в 2012 році. У відповідь на це Апостольський нунцій заявив, що прийняття Римським Престолом запрошення ще не означає, що візит Папи Бенедикта XVI в Україну однозначно відбудеться, а також зазначив, що це питання ще розглядатиметься Святим Престолом.

Під час розмови архиєпископ Равазі розповів Предстоятелеві УПЦ про спільні культурні проекти між Ватиканом та РПЦ. Він, як інформує прес-служба УПЦ, також висловив своє захоплення від краси Києва та Києво-Печерської лаври.

Митрополит Володимир відзначив, що спільні культурні проекти більш ефективно сприяють зближенню та взаємопізнанню між православними та католиками, а відтак, на його думку, сфера культури повинна бути пріоритетною у відносинах та співпраці між обома Церквами.

Окрім того, під час розмови обговорили можливі проекти щодо співпраці у сфері культури між УПЦ та Ватиканом.

Равазі_Сабодан1.gifНа завершення зустрічі Митрополит Володимир подарував гостю диски з записами православних богослужінь та фотоальбом «Предстоятель». Архиєпископ Джанфранко Равазі вручив Предстоятелю УПЦ свою книгу «Пісня Пісень. Пісня подружжя», перекладену українською мовою, та ювілейну медаль, викарбувану в честь третього року понтифікату Папи Бенедикта XVI.

У зустрічі також взяли участь Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Іван Юркович, працівники нунціатури, Координатор біблійного апостоляту УГКЦ о. Тарас Барщевський, секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоєрей Микола Данилевич.