Про сильну пожежу в соборі Паризької Богоматері знімуть фільм

20.06.2020, 16:54
Світові
Пожежа в соборі Паризької Богоматері - фото 1
Пожежа в соборі Паризької Богоматері
Режисер фільмів "Сім років у Тибеті" і "Ворог біля воріт" Жан-Жак Анно зніме драму "Нотр-Дам у вогні", яка розповість про торішню пожежу в соборі Паризької Богоматері.

Над сценарієм разом з ним буде працювати Томас Бідеген ("Іржа і кістка"). Продюсером виступить Жером Сейду, який раніше працював з Паоло Соррентіно, повідомляє Deadline.

У фільмі будуть з'єднані архівні кадри і новий матеріал, інформує УНІАН.

Сюжет охопить 24 години на тлі протестів "жовтих жилетах" і розкаже про випадкові події, які могли послужити причинами цієї трагедії, а також покаже роботу сотень пожежників.
До зйомок планується приступити до кінця року. Дата виходу стрічки поки не називається.

Нагадаємо, у Парижі увечері 15 квітня 2019 року сталася руйнівна пожежа в Нотр Дамі - одному з найбільш знаменитих соборів у світі. Готичний католицький собор був побудований у 1162 році. Він вважається одним із символів французької столиці і однією з головних визначних пам'яток Парижа, куди щороку з'їжджаються мільйони туристів зі всього світу.

По справжньому широкупопулярність Собор Паризької Богоматері отримав завдяки однойменному історичному роману письменника Віктора Гюго, опублікованому в 1831 році.