Прохання про молитву і фінансову підтримку двох працівників УКУ, яких COVID випробовує на міцність

Прохання про молитву і фінансову підтримку двох працівників УКУ, яких COVID випробовує на міцність - фото 1
Родина викладача та капелана УКУ о. Петра Терлецького висловлює подяку за моральну підтримку і просить фінансової допомоги.

Прохання про молитву і фінансову підтримку двох працівників УКУ, яких COVID випробовує на міцність - фото 62979

Отець Петро викладає на Філософсько-богословському факультеті, очолює Волонтерську сотню УКУ. Разом з дружиною вони виховують п'ятеро дітей. На 28 тижні через вимушений кесарів розтин на світ появилася шоста дитинка вагою 1230 грам - Даринка. Стан мами Катерини, яка перебуває на апараті ШВЛ і переведена у медикаментозну кому через тотальне ураження легень, досі критичний.

Тож родина Терлецьких просить не переставати молитися, а також підтримати коштами.

"За нас пам'ятають у молитві та звершенні Євхаристії не тільки у колі друзів, але й цілком незнайомі люди і громади, не лише у моїх громадах, в УКУ, у Львові, але й у всіх сторонах розсіяння наших українців, не лише наш Глава і владики, але і малі діти, особи, самі у недугах і потребах, військові в небезпеках. Дякуємо всім, Ви даєте нам силу! Даринку прийняли і дбайливо доглядають у центрі для новонароджених на вул. Чернігівській. Попереду довгий шлях росту і догляду, але у відчутній атмосфері турботи і переживання лікарів, Даринка чується затишно. Катруся залишається в реанімації під інвазивним ШВЛ-ом, котрий помпує кисень в легені. Рівень кисню в крові добрий. Огляд КТ легень вражає кількістю уражень, попри те ще й ці небезпечні тромби в легеневих артеріях.... Оскільки небезпека для дитинки минула, повністю поміняна терапія.
Трохи вражають ціни на медикаменти, сьогодні загалом потрачено 18 864 грн. Вимушено прошу також і про фінансову підтримку: ПриватБанк 4149 4393 1216 4191 о. Петро Терлецький.
Хоча обидві пацієнтки наразі не розмовляють, від їх імені і цілої сім'ї дякуємо за все!", - написав о. Петро.

 

Також прохання про молитву і фінансову допомогу для Ігоря Скочиляса - професора УКУ, який зараз перебуває в реанімації. Ковід викликав у нього тромболію легень.

Картка Приватбанку 5168 7422 2845 9842 (дружина Ірина Скочиляс).