• Головна
  • Новини
  • Промова священика УГКЦ Михайла Арсенича виголошена ще в 2010 році, а не на Майдані Незалежності...

Промова священика УГКЦ Михайла Арсенича виголошена ще в 2010 році, а не на Майдані Незалежності

20.12.2013, 16:06
Як зазначається у повідомленні Коломийсько-Чернівецькою єпархії УГКЦ, "палку промову о. Арсенича виголошену 2010 року, було підмінено під виступ на Майдані Незалежності у грудні 2013 року".

"Палку промову о. Арсенича виголошену 2010 року, було підмінено під виступ на Майдані Незалежності у грудні 2013 року", зазначається у повідомленні Коломийсько-Чернівецькою єпархії УГКЦ,.

Дану подію було обговорено на засіданні Колегії єпархіальних радників Коломийсько-Чернівецької єпархії. У процесі дослідження було винесено декрет Про канонічне попередження від 13. 12. 2013 р., де говориться наступне:

На інтернет сайті You Tube від 6 грудня 2013 року було висвітлено відео радикально-агресивного виступу отця Михайла Арсенича у Коломиї. Дана промова була виголошена 15 жовтня 2010 року біля пам’ятника С. Бандери і звернена до вояків УПА. Проте, на превеликий жаль, в мережі інтернет даний виступ був охарактеризований як: “Палка промова до пастви” в м. Києві.

У висновку декрету на священика Михайла вирішено: “Наказуємо священику Михайлу Арсеничу ще раз перепросити тих, яким завдав моральної шкоди та подав згіршення, відбути місячне покаяння в монастирі Отців Студитів та утриматися від подібних публічних виступів на майбутнє. Якщо о. Михайло Арсенич повторить щось подібне, тоді ми будемо змушені діяти згідно з ККСЦ, щоб боронити правду і святу Церкву”.

Варто додати, що глава УГКЦ Патріарх Святослав Шевчук і головний рабин України Яків Дов Блайх засудили цю промову у спільному зверненні.