• Головна
  • Новини
  • «Прямування УГКЦ до Патріархату і прагнення єдиної помісної Церкви не суперечать одне одному», – Глава УГКЦ...

«Прямування УГКЦ до Патріархату і прагнення єдиної помісної Церкви не суперечать одне одному», – Глава УГКЦ

10.01.2012, 10:33
«Прямування УГКЦ до Патріархату і прагнення єдиної помісної Церкви не суперечать одне одному», – Глава УГКЦ - фото 1
За його словами, рухаючись уперед, Церква розвивається.

Shevchuk.jpgПрямування Української Греко-Католицької Церкви до Патріархату і прагнення створення єдиної помісної Церкви – це речі, які не суперечать одна одній. Про це Предстоятель УГКЦ Патриарх Святослав заявив у інтерв’ю «5 каналу». Він наголосив, що УГКЦ намагатиметься продовжувати екуменічний діалог «разом із нашими православними братами».

«Можу сказати, що за той неповний рік, який я очолюю Церкву, мені вдалося налагодити дружні й конструктивні відносини з усіма Православними Церквами, які діють в Україні. Можливо, це лише перший крок чи півкроку, але я сподіваюся, що цього, нового, року ці кроки продовжуватимуться. І в наших змаганнях до єдності ми продовжуватимемо молитися і думати про єдину помісну Церкву в Україні», – підкреслив Глава Церкви.

За його словами, рухаючись уперед, Церква розвивається. «Ми завжди говоримо, що кожна помісна Східна Церква у своєму розвитку крокує до Патріархату, але ми також усвідомлюємо, що наш Патріархат матиме екуменічний вимір. Отож, ми завжди намагатимемося крокувати разом, не зростати супроти когось, а зростати разом із усіма нашими братами у вірі, з якими нас набагато більше об’єднує, ніж відрізняє», – наголосив Патріарх Святослав. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.