Created with Sketch.

П’яний священик УПЦ МП в Ужгороді влетів на авто у будинок

03.06.2024, 10:45

В Ужгороді священик Мукачівської єпархії УПЦ МП протоєрей Іван (Іван Лях) заїхав у будинок. ДТП сталась у середмісті. Під час спілкування з правоохоронцями він лаявся і кричав на патрульних.

Відповідне відео оприлюднив місцевий журналіст Віталій Глагола на своєму телеграм-каналі.

«2 червня близько обіду пʼянезний священнослужитель на своєму Ford Focus влетів в будинок в центрі Ужгорода. Мова йде про священика Мукачівської єпархії УПЦ МП протоєрея Івана (Лях Іван Петрович). Любитель оковитої служив в Свято-Воскресенському чоловічому монастирі в Ужгороді», – уточнив Глагола.

У священика вилучили посвідчення водія.

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
03 червня, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
03 червня, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
03 червня, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
03 червня, 13:01