• Головна
  • Новини
  • Рада «Хабаду» звинуватила у нацизмі низку проросійських організацій Cевастополя...

Рада «Хабаду» звинуватила у нацизмі низку проросійських організацій Cевастополя

12.11.2013, 12:44
Рада «Хабаду» звинуватила у нацизмі низку проросійських організацій Cевастополя - фото 1
Рада севастопольської єврейської релігійної громади «Хабад» виступила з офіційною заявою, в якій звинуватив у «нацистській пропаганді» ряд політичних партій, громадських організацій та ЗМІ.

469866-s.jpgРада севастопольської єврейської релігійної громади «Хабад» виступила з офіційною заявою, в якій звинуватив у «нацистській пропаганді» ряд політичних партій, громадських організацій та ЗМІ.

Приводом до заяви став пікет, який під стінами споруджуваної синагоги провели Російська громада Севастополя, російська громада «Соболь», рух «За єдину Русь» і козача Чорноморська сотня. Пікетники заявили, що «Хабад» є сектою, і тому будівництво культової споруди потрібно припинити.

Через тиждень невідомі закидали будівництво свинячими головами.

Головний рабин Севастополя Біньямін Вольф зізнався журналістам, що спочатку взагалі не хотів коментувати ці інциденти.

«Ми не хотіли робити їм рекламу. Але зараз я хочу з них зірвати маску. Це фашисти, точно такі ж , які раніше різали євреїв. Вони не потрібні Севастополю, який воював проти фашистів», - сказав Вольф.

Він відкинув звинувачення в тому, що «Хабад» є сектою, вказавши на те, що головні рабини України і Росії є членами цієї громади.

«Ізраїльські посольства використовують наші громади, щоб швидко вирішувати питання. Ми допомагаємо людям і в духовному плані і у матеріальному», - сказав Вольф.

Прес-секретар громади Борис Нестеренко заявив , що у разі продовження практики антисемітських виступів і публікацій про них у севастопольських ЗМІ «Хабад» звертатиметься і до правоохоронних органів, і в суди зі скаргами на громадських працівників і журналістів, повідомляє НеФакт.инфо.