Created with Sketch.

Рада вищих настоятельок жіночих інститутів богопосвяченого життя вибрала нову Управу

25.09.2024, 16:15

У монастирі сестер Святого Йосифа у Львові 23 вересня відбулися вибори Управи Ради вищих настоятельок жіночих інститутів богопосвяченого життя Української Греко-Католицької Церкви.

Про це повідомляє секретаріат Ради вищих настоятельок УГКЦ.

Головою Ради було обрано с. Альфонсу Карапату, Місіонерку Найсвятішого Ізбавителя.

Заступницею Голови стала с. Єфросинія Гойда зі Згромадження сестер Пресвятої Родини, а членами Управи — с. Христофора Буштин, Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, с. Тереза Юсипів зі Згромадження сестер Милосердя св. Вінкентія та с. Маркіяна Василишин, Згромадження сестер Святого Йосифа.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
25 вересня, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
25 вересня, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
25 вересня, 10:55