Created with Sketch.

Раніше наших священиків мучили комуністи, тепер — рашисти, — Глава УГКЦ

02.07.2024, 13:43

Звільнені ченці Чину Найсвятішого Ізбавителя Іван Левицький й Богдан начебто продовжують подвиг владики Миколая Чернецького і наших героїв підпільної Церкви, яких мучили комуністи, а сьогодні рашисти.

Про це сказав Блаженніший Святослав у своєму відеозверненні, передає Департамент інформації УГКЦ.

Предстоятель УГКЦ висловив вдячність усім, хто робив усе можливе, щоб звільнити з полону українських священнослужителів: «Хочу від власного імені та імені всієї нашої Церкви висловити вдячність Святішому Отцю Папі Францискові, який особисто брав участь у звільненні наших отців-редемптористів Богдана та Івана. Попри великі перешкоди, бо їхнє ув’язнення тривало понад півтора року, все ж таки успішними виявилися зусилля саме Ватиканської дипломатії».

«Ті емоції, які нас переповнюють, коли вдивляємося в обличчя цих героїв, можна висловити словами українського поета Олександра Олеся: „З журбою радість обнялась…“. Радість, бо наші герої живі, а журба від болю, коли дивимося в їхні обличчя, коли обіймаємо цих страстотерпців і бачимо, що з ними зробили російські кати в тому жахливому ув’язненні», — сказав Блаженніший Святослав.

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Сьогодні, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
Вчора, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
Вчора, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
Вчора, 08:59