Created with Sketch.

Рашисти зруйнували чи пошкодили вже 43 релігійні будівлі Донеччини – голова ОВА

06.06.2022, 09:23

На Донеччині російські окупанти зруйнували чи пошкодили вже 43 релігійні будівлі. Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Отримавши благословення Московського Патріарха Кирила, росіяни нищать українську культурну та релігійну спадщину – навіть ті об’єкти, що перебувають безпосередньо в підпорядкуванні самого московського патріархату", – написав Кириленко, інформує УНН.

У Святогірську, який об’єднує три пам’ятки архітектури і культури, рашисти пошкодили історико-архітектурний музей, знищили храм, два скити, два корпуси келій Святогірської лаври та вбили чотирьох монахів.

Всього по Донецькій області росіяни зруйнували або пошкодили вже щонайменше 43 релігійні споруди – абсолютна більшість із них належала Московському Патріархату.

Внаслідок бомбардувань загорівся Всіхсвятський скит Святогірської Лаври на Донеччині.

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
06 червня, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
06 червня, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
06 червня, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
06 червня, 13:01