Речник ПЦУ просить молитися за Чернігів, який зараз росіяни б'ють з Градів

Речник ПЦУ просить молитися за Чернігів, який зараз росіяни б'ють з Градів - фото 1
"По Чернігову зараз б'ють росіяни із Градів. Моліться за Чернігів!", - написав архиєпископ Чернігівський і Ніжинський ПЦУ Євстратій (Зоря).

Цю інформацію також підтверджують інші ЗМІ, зокрема "Українська правда": "У Чернігові ворог застосовує "Град", в обласній лікарні вибито вікна. При цьому на Чернігівщині ЗСУ знищили велику колону противника".

Як розповів Суспільному очевидець Олександр Гашпар, в обласній лікарні у хірургічному корпусі, старій котельні та в харчоблоці повилітали вікна, які були в дерев'яних рамах. Металопластикові вистояли, зазначив він.

Голова Чернігіської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус закликав усе населення Чернігова, яке не бере участі у загонах ТрО та обороні міста, сховатися в укриття, а за неможливості — перебувати вдома.

Російська армія, ймовірно, буде повторювати ракетні обстріли, обстріли з "градів" міста Чернігів, зокрема житлових кварталів, заявив він.

Також є інформація, що росіяни з літаків можуть скидати міни та вибухові пристрої, у тому числі замасковані під дитячі іграшки, телефони, та інші цінні предмети.

Разом з тим, оперативне командування "Північ" повідомляє, що пообіді в районі Городні на Чернігівщині ЗСУ нанесли ракетний удар по колоні противника.

Архиєпископ Євстратій (Зоря) вже повідомив, що обстріл міста на даний момент припинився.

"Цілями були:

ДИТЯЧІ САДОЧКИ

ШКОЛИ

Очевидна мета - залякування, сіяння паніки, можливо - створення фейків для пропаганди.

Бажаю кожному, хто віддав наказ і його виконував - немилосердного покарання Божого!".