• Головна
  • Новини
  • Редактор, яка підмалювала Патріарху Кирилу парафіян на Літургії, визнала свою помилку...

Редактор, яка підмалювала Патріарху Кирилу парафіян на Літургії, визнала свою помилку

20.05.2011, 10:46
Віолетта Магарит, редактор «того самого знімку» з площі Свободи в Харкові, на якому кількість присутніх на Літургії за участю Патріарха Кирила було збільшено вдвічі, не мала ніякого злого наміру і глибоко шкодує про те, що трапилося.

Віолетта Магарит, редактор «того самого знімку» з площі Свободи в Харкові, на якому кількість присутніх на Літургії за участю Патріарха Кирила було збільшено вдвічі, не мала ніякого злого наміру і глибоко шкодує про те, що трапилося. Про це вона повідомила кореспонденту «Релігії в Україні». 

«Я, і ніхто інший, в тверезому розумі і при пам'яті редагувала це фото, - сказала Віолетта. - Людей на площі на тому фото здавалося мало. Могло б зібратися і більше .. Було б гарніше. Взагалі, я люблю красу. Намагаюся вдаліше кадрувати знімок, щоб не було "порубано" голів, людей, коней ». 

«Повірте, ніяких цікавих подробиць не відкрию», - сказала Віолетта. На думку редактора, «маніпуляції на шляху до естетики і досконалості іноді необхідні». Однак вона визнає свою помилку, яку називає «торжеством несвідомого». 

Як повідомлялося, з нагоди урочистого проведення Патріархом Кирилом Літургії на площі Свободи в Харкові 8 травня офіційний сайт Російської Православної Церкви оприлюднив інформацію про те, що на богослужінні «були присутні близько 40 тисяч чоловік». Разом з тим на фотографії, яка не пройшла редакторську правку, видно, що кількість людей на площі не відповідає цьому числу.