Created with Sketch.

Релігійні діячі України сьогодні вакцинувались від коронавірусу

16.03.2021, 14:11

Релігійні діячі, медики, а разом з ними і ми, працівники Відділу з питань релігій Секретаріату Кабміну, робимо реальний внесок у боротьбу з епідемією коронавірусу!

Про це у себе на Фейсбуці написав Андрій Юраш.

За його словами, сьогодні вакцинацію зробили:

- Патріарх УГКЦ Святослав;

- Архимандрит Лаврентій, насельник Михайлівського Золотоверхого монастиря;

- Ребе Йонатан Марковіч, головний рабин Києва;

- Леонід Барац і Борис Стругацький, представники Федерації єврейських організацій в столиці України, -

"Ми це зробили! Це зовсім не страшно! Це потрібно, якщо ми хочемо якнайшвидше повернути наше суспільство до нормального життя!", - наголосив Юраш.

 

"Ми сьогодні як релігійні діячі вакцинувалися залишковою дозою вакцини. Медики сьогодні заслуговують молитви, уваги і подяки всього українського народу. І тому, коли хтось вирішує вакцинуватися чи ні - слухайте ваших лікарів", - зазначив Блаженніший Святослав.


Він додав, що "Церква хоче бути безпечним простором для життя і здоров'я віруючих", повідомляє Укрінформ.

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Сьогодні, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
Вчора, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
Вчора, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
Вчора, 08:59