• Головна
  • Новини
  • Релігійні діячі Волині закликали християн Росії нагадати керівництву своєї держави Заповіді Божі...

Релігійні діячі Волині закликали християн Росії нагадати керівництву своєї держави Заповіді Божі

08.10.2014, 10:40
Волинська Рада Церков, до якої входять представники семи найбільших християнських конфесій області, звернулася до християн Росії із проханням вплинути на керівництво своєї держави та зупинити агресію проти України.

Волинська Рада Церков, до якої входять представники семи найбільших християнських конфесій області, звернулася до християн Росії із проханням вплинути на керівництво своєї держави та зупинити агресію проти України.

«Закликаємо всіх російських християн до усвідомлення, що сьогодні зброєю, словом або боягузливою бездіяльністю православний вбиває православного, католик - католика, протестант - протестанта ... Тоді як блаженні миротворці, бо вони синами Божими!», - йдеться у зверненні, опублікованому на сайті Волинської єпархії УПЦ КП.

Релігійні діячі Волині зазначають, що керівництво Росії разом із зрадниками України розв’язали ідеологічну війну, анексували Крим та розпочали бойові дії у Донецькій та Луганській областях.

«Рани цієї війни - не тільки на полях боїв і на кладовищах, вони глибокі в душах наших народів. Особливо прикро, що до кривавого й ідеологічно «безкровного» беззаконню причетні навіть священнослужителі, які благословляють неправомірні дії політичного керівництва РФ, виставляють протиборство на Донбасі як релігійну війну», - пишуть автори звернення.

«Заради Господа нашого Ісуса Христа зробіть все від вас залежне і можливе, щоб Росія припинила агресію і дала можливість українському народу самостійно будувати своє життя», - закликають українські священнослужителі.

«Нагадайте своїй владі Заповіді Божі: «Не убий», «Не вкради», «Не свідчи неправдиво на ближнього твого», «Не бажай ... нічого, що у ближнього твого», «Не порушуй межі ближнього твого». Нагадайте своїм співвітчизникам, що, хто візьме меча - від меча загине. Давайте пам'ятати і нагадувати іншим, що за насильством і брехнею завжди стоїть батько усякої неправди - диявол. Це він прийшов, щоб убити, вкрасти і погубити; Син же Людський прийшов, щоб знищити справи диявола. Тому звертаємося до сумління військовослужбовців РФ і членів їх сімей: відмовтеся від участі у військових діях на території України, від братовбивчої війни, розпалюваній безсовісними політиками», - наголошують представники Волинської Ради Церков.