• Головна
  • Теми
  • Різні конфесії об’єдналися в молитві за єдність християн...

Різні конфесії об’єдналися в молитві за єдність християн

23.01.2012, 14:29
Різні конфесії об’єдналися в молитві за єдність християн - фото 1
У столичному храмі святого Василія Великого УГКЦ 22 січня представники християнських Церков України спільно молилися за єдність християнства.

Різні конфесії об’єдналися в молитві за єдність християнУ столичному храмі святого Василія Великого УГКЦ 22 січня представники християнських Церков України спільно молилися за єдність християнства.

У молитві, зокрема, взяли участь - Патріарх Святослав (Шевчук), єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ Йосиф (Мілян), екзарх Одесько-Кримський УГКЦ Василь (Івасюк), Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Томас Едвард Ґалліксон, архиєпископ Києво-Житомирської дієцезії РКЦ в Україні Петро Мальчук, духовенство УПЦ КП, УАПЦ, єпископи та пастори Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви та Церкви Християн Віри Євангельської України (п’ятидесятники), зокрема, старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Різні конфесії об’єдналися в молитві за єдність християнПід час молитви, звертаючись до присутніх, архиєпископ Петро Мальчук звернув увагу на важливості єдності між християнами. Порівнюючи життя: загальноцерковне, парафіяльне та особисте з «човном», римо-католицький архиєпископ Петро наголосив, що основною передумовою для перебування у ньому є Христос, який єдиний має керувати нашими думками та нашими вчинками на шляху до майбутньої єдності між Церквами.

За інформацією сайту Комісії християнської єдності УГКЦ, спільний молебень завершився зверненням Патріарха Святослава (Шевчука) до присутніх. Глава УГКЦ зазначив, що «коли чуємо сьогодні слово “єдність“, то віримо, що Ісус увійшов до човна нашого життя, а це означає, що єдність між Церквами не є лише ділом людським, а ділом Божим».

Пригадуючи про День Соборності України, Предстоятель УГКЦ також підкреслив, що «ми можемо бути великим, європейським народом, коли будемо разом, разом як єдині брати і сестри, разом як християни».

Різні конфесії об’єдналися в молитві за єдність християн

Світлини зі сайту http://osbm.info