Родина відомого пастора з Маріуполя всиновила 34-ту дитину

Пастор «Церкви Добрих Змін» в Маріуполі (Донецька область) та засновник найбільшого в СНД дитячого ребцентру «Республіка Пілігрим» Геннадій Мохненко і його дружина Олена всиновили вже 34-ту дитину.

Про це повідомляє Християнський Мегапортал Invictory.com.

Родина відомого пастора з Маріуполя всиновила 34-ту дитину - фото 57266

 

«Знову... Це вже в 34-й раз в нашому житті... На сімейній раді, де головувала (з даного питання) моя кохана, було прийнято рішення забрати Артурчика до нас. Два дні тому поховали мамку (спасибі Юрій Андрійович за весь клопіт з даного питання) і відразу ж в сім'ю. «Ніякого Інтернату!» - пролунав вердикт моєї Дружини. На минулій недільній службі, мій сопастор, вже благословив нашого чергового синуху... Брати допомагають з одягом і взуттям... Шукаємо ще одне ліжко... Найважче Семену, моєму молодшому біологічному синку. І в цей раз, приймальний братик, виявився на рік старше Семена!!! З його мрією перестати бути молодшим, знову не склалося... Коротко кажучи, приймаємо привітання з поповненням сімейства!», – написав Геннадій Мохненко в Facebook.

Нагадаємо, у 2015 році вийшов фільм про служіння Геннадія Мохненка «Майже святий» ( «Almost Holy»), знятий голлівудськими кінематографістами. Світова прем'єра фільму відбулася 16 квітня 2015 року в Нью-Йорку на фестивалі Tribeca. Картина отримала масу нагород на кінофестивалях в різних країнах світу.