Created with Sketch.

Російська пропаганда продовжує боротися зі Святим Миколаєм – тепер його побили

08.01.2025, 15:44

Російська пропаганда продовжує боротися зі Святим Миколаєм – тепер вони зняли ролик, де його побили лежачим на вулиці.

Про це повідомляє ТГ-канал Християни проти війни.

Понад тиждень тому в Росії запустили ролик, у якому Санта-Клауса, або святителя Миколая у християнській традиції, підірвали за допомогою ППО.

Вчора російська пропаганда пішла далі: тепер святителю приписали, що він дарує «хлопчику Паші» (грає репер Паша Технік), який погано поводився, кепку з веселкою, рожеву перуку, а також сертифікат на зміну статі. Після чого на допомогу «хлопчику» приходить Дід Мороз з подарунком у вигляді PlayStation, і вони обоє починають бити Санту на вулиці.

Читайте також
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Світові Знаменитий східний килим із мечеті Кароля I у Румунії не зможуть відреставрувати в Туреччині
Вчора, 12:09
Світові У Білорусі на Богослужінні Кирила не прозвучала «молитва за перемогу»
Вчора, 10:49
Світові Кирил у Білорусі використав мем, який застосовується щодо співробітників репресивних силових структур
08 січня, 09:21