Created with Sketch.

Російська ракета влучила в баптистський дім молитви в Оріхові

31.01.2023, 14:09

Російська ракета впала у дім молитви міста Оріхів Запорізької області. На щастя, без постраждалих. Церква належить євангельським християнам-баптистам.

Про це повідомляє Слово про Слово з посиланням на Запорізький новинний Telegram-канал.

"26 січня о 11 годині ранку ракета російських окупантів влучила в дах дому молитви. Про це повідомив християнський волонтер та син пастора оріхівської церкви ЄХБ", - йдеться у повідомленні.

Відразу загорівся дах, але пожежники встигли швидко потушити. В результаті дуже пошкоджений дах церкви та другий поверх.

Читайте також
Суспільство Прикордонники показали зруйноване росіянами Водянське з православною церквою на Донеччині
Вчора, 09:19
Суспільство У Куп’янську росіяни зруйнували дзвіницю кафедрального собору УПЦ МП
31 січня, 12:37
Суспільство Росіяни знову атакували кафедральний собор УПЦ МП у Херсоні
31 січня, 09:45
Суспільство Вибухова хвиля пошкодила вікна храму УПЦ МП - найдавнішої споруди Тростянця
31 січня, 11:12